Mistr

diktáty zdeňka svěrákaDomů

Podobné téma:
diktáty zdeňka svěráka
čj diktáty
česky jazyk diktáty pro 4 tříd..
diktáty zdeněk svěrák
Externí:
youtube písnička uhlíř a svěráka
český jazyk diktáty pro 6.tříd..
vtipne citat zdenka svěráka
český jazyk procvičování diktáty
český jazyk diktáty online
Dortex Zdeňka Pinkasová Netřeb..
úklid pohoda most zdeňka fibicha
celodenní jízdenka metro praha..
basnička od svěráka
sms jízdenka metro praha

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,03
Čtvrtletní denní průměr: 0,01

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Polárka Brno
Lindex
mrazák se třemi šuplíky
dětské doktorky brno
úvodní strana čtenářského deníku
pronájem pokoje praha
dobíjení open card místa
cesta sněžných ptáků
reakce sodíku s vodou
anna fialova první republika host:supe..
akce klimatizace do bytu i s montáží
myčka na nádobí okay
hračkářství dráčik brno slatina kontakty
veselý silvestr obrázky
Ranč Kostelany akce pro děti
výkup sběrných surovin české budějovic..
fermentovaný lisovaný zelený čaj
schodky v tlumačově
chirurgická úprava stydkých pysků foto
london eye wikipedia

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Cvičení s kontrolou skolakov.eu/cesky-jazyk/2-trida …
Tvrdé a měkké souhláskyTvrdé a měkké souhlásky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolakov.eu/cesky-jazyk/2-trida/souhlasky/pro ..

Diktáty
DiktátyDiktáty
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mall.cz/knihy-naucne-deti/diktty-100002305842 ..

Diktáty - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Diktáty 1.0.8.0 download - Tvorba i zkoušení diktátů. Program slouží k snadnému vytváření diktátů i, k jejich zkoušení z libovolného textu. Instalace: …Diktáty 1.0.8.0 download - Tvorba i zkoušení diktátů. Program slouží k snadnému vytváření diktátů i, k jejich zkoušení z libovolného textu. Instalace: …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slunecnice.cz/sw/diktaty

Diktáty a testy pro 6. třídu
Cvičebnice je určena žákům 6. ročníku ZŠ a 1. ročníku osmiletých gymnázií, kteří si chtějí zopakovat nebo zlepšit znalosti českého jazyka. Lze ji využít jak pro domácí přípravu, tak pro práci ve vyučování.Cvičebnice je určena žákům 6. ročníku ZŠ a 1. ročníku osmiletých gymnázií, kteří si chtějí zopakovat nebo zlepšit znalosti českého jazyka. Lze ji využít jak pro domácí přípravu, tak pro práci ve vyučování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

librum.cz/kniha/diktaty-a-testy-pro-6-tridu

Moderní cvičebnice k procvičování pravopisu | Pravopisně …
Potřebujete lépe procvičit svůj pravopis? Přesně pro vás připravujeme ucelené diktáty, cvičení, testy, díky kterým zlepšíte své znalosti češtiny.Potřebujete lépe procvičit svůj pravopis? Přesně pro vás připravujeme ucelené diktáty, cvičení, testy, díky kterým zlepšíte své znalosti češtiny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz

Diktáty.cz
Diktáty.czDiktáty.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diktaty.cz

Diktáty - Diktáty a příklady
Přehled všech diktátů, které jsme pro vás připravili. Najdete zde souhrnné diktáty do jednotlivých ročníků ZŠ, diktáty na vyjmenovaná slova, ale i diktáty k přijímacím zkouškám na střední školy a gymnázia.Přehled všech diktátů, které jsme pro vás připravili. Najdete zde souhrnné diktáty do jednotlivých ročníků ZŠ, diktáty na vyjmenovaná slova, ale i diktáty k přijímacím zkouškám na střední školy a gymnázia.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diktatyapriklady.cz/diktaty

Idnes.cz - Diktáty
Nejrychlejší zpravodajství na českém internetu, události z domova i celého světaNejrychlejší zpravodajství na českém internetu, události z domova i celého světa
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.idnes.cz/diktat.aspx

Diktáty pro 2.třídu - Petr Šulc od 51 Kč • Zboží.cz
Prohlédněte si cenové nabídky na Diktáty pro 2.třídu - Petr Šulc od 23 obchodů na Zboží.cz. Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte dostupnost nebo najděte podobné produkty a vhodné příslušenství.Prohlédněte si cenové nabídky na Diktáty pro 2.třídu - Petr Šulc od 23 obchodů na Zboží.cz. Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte dostupnost nebo najděte podobné produkty a vhodné příslušenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zbozi.cz/vyrobek/diktaty-pro-2-tridu-petr-sulc#!

Diktát psaní žš šš ž š
Diktát psaní žš šš ž š - online diktát - vyberte správná písmena.Diktát psaní žš šš ž š - online diktát - vyberte správná písmena.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.okhelp.cz/diktaty/diktat-zs-ss.php


Český jazyk - Diktáty
Program je zaměřen na procvičování pravopisných jevů v diktátech. Podkladem se staly skutečné diktáty používané na školách v České republice. Program je zaměřen na procvičování pravopisných jevů v diktátech. Podkladem se staly skutečné diktáty používané na školách v České republice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/clanek1311.htm

Diktáty - Instaluj.cz - programy ke stažení zdarma
Po otevření programu dvojklikem myší na jeho ikonu program provádí kontrolu nové verze na webu. Po jeho otevření vložte zdrojový text do horního editoru. Z ovládacího panelu vyberte zda chcete být zkoušeni z psaní "y-i", nebo "s-z".Po otevření programu dvojklikem myší na jeho ikonu program provádí kontrolu nové verze na webu. Po jeho otevření vložte zdrojový text do horního editoru. Z ovládacího panelu vyberte zda chcete být zkoušeni z psaní "y-i", nebo "s-z".
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

instaluj.cz/diktaty

Diktáty a testy pro 8. třídu | Albatrosmedia.cz
Cvičebnice je určena pro žáky 8. ročníku ZŠ a studenty 3. ročníku osmiletých gymnázií. Jejím cílem je pomoci zopakovat probíranou látku z českého jazyka a prověřit, jak jsou žáci schopni samostatně pracovat.Cvičebnice je určena pro žáky 8. ročníku ZŠ a studenty 3. ročníku osmiletých gymnázií. Jejím cílem je pomoci zopakovat probíranou látku z českého jazyka a prověřit, jak jsou žáci schopni samostatně pracovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

albatrosmedia.cz/tituly/23241953/diktaty-a-te ..

Diktáty pro 5. třídu - Logopedie Vendy
Diktáty pro 5. třídu. Tyto publikace obsahujou více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.Diktáty pro 5. třídu. Tyto publikace obsahujou více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

logopedie-vendy.cz/cesky-jazyk/diktaty-pro-5- ..

Diktáty online
Diktáty pro 7. třídu ZŠ, Diktáty na vyjmenovaná slova po b, m, l, Diktáty na vyjmenovaná slova s chytáky, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Pravopisná cvičení na velká písmena, Cvičení na přídavná jména, Diktáty na vyjmenovaná slova pro ...Diktáty pro 7. třídu ZŠ, Diktáty na vyjmenovaná slova po b, m, l, Diktáty na vyjmenovaná slova s chytáky, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Pravopisná cvičení na velká písmena, Cvičení na přídavná jména, Diktáty na vyjmenovaná slova pro ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-diktaty-online-782 ..

Diktáty | (S)Škola | vzdělávání on-line
Dost dobrá stránka, která je plná diktátů a matematických cvičení. Taky obsahuje pár vychytávek pro učitele.Dost dobrá stránka, která je plná diktátů a matematických cvičení. Taky obsahuje pár vychytávek pro učitele.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sskola.cz/diktaty-ewa

PC Diktáty Holubec - SW.cz
Všechny diktáty jsou v programu seřazeny podle témat, jimiž se zabývají, do kapitol a podkapitol. Kapitoly společně vytvářejí stromovitou strukturu, kterou vidíte v levé části úvodního okna programu.Všechny diktáty jsou v programu seřazeny podle témat, jimiž se zabývají, do kapitol a podkapitol. Kapitoly společně vytvářejí stromovitou strukturu, kterou vidíte v levé části úvodního okna programu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sw.cz/vyuka-a-vzdelavani/vyuka/pc-diktaty-hol ..

Petr Šulc: Diktáty pro 5. třídu od 49 Kč | Hledejceny.cz
Hledáte Petr Šulc: Diktáty pro 5. třídu? Hledejceny.cz nabízí Petr Šulc: Diktáty pro 5. třídu od 49 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR.Hledáte Petr Šulc: Diktáty pro 5. třídu? Hledejceny.cz nabízí Petr Šulc: Diktáty pro 5. třídu od 49 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odborna-literatura.hledejceny.cz/petr-sulc-di ..

Edice "Diktáty" | Dumknihy.cz – knihy po všech stránkách
Diktáty určené zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží...Diktáty určené zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumknihy.cz/diktaty-9645

Diktaty cz | Sleviste.cz
Diktáty pre 4. triedu najdte na Digiboss.cz. Diktáty pre 4. triedu nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000Diktáty pre 4. triedu najdte na Digiboss.cz. Diktáty pre 4. triedu nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sleviste.cz/s/diktaty+cz

Počet záznamů:20
Reklama:

diktáty zdeňka svěráka
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0027:56:55